Tworzymy Wspaniałe Projekty

Każdego Dnia.

Zobacz w Czym się Specjalizujemy

Nasza Oferta

Projekty wnętrz pod klucz

Projekt pod klucz to kompleksowa usługa projektowa, która składa się z kilku propozycji układu funkcjonalnego, następnie po konsultacji z inwestorami wykonujemy główną koncepcję projektową wraz z wizualizacjami, doborem materiałowym, następnie sporządzana jest dokumentacja wykonawcza i rysunki dla branżystów. W dalszej kolejności na naszej głowie jest wykonywanie zamówień produktowych, opieka nad całą inwestycją oraz terminami, a przede wszystkim nadzór autorski podczas prac wykonawczych. Usługa ta adresowana jest do klientów posiadających napięte harmonogramy codziennych zajęć, których czas jest na wagę złota.

Projekty pojedyńczych pomieszczeń

Projekt kompleksowy mieszkania jest częstym elementem naszej pracy, jeśli jednak potrzebujesz metamorfozy pojedynczych pomieszkań to jak najbardziej możemy Ci pomóc. Proces działania jest ten sam tylko zakres obowiązków jest mniejszy proporcjonalnie do powierzchni. Nie ważne czy jest to kuchnia łazienka czy salon - każde z pomieszczeń to dla nas nowe wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy.

Projekty techniczne

Niektórzy z Was nie potrzebują pomocy w wymyśleniu wymarzonej przestrzeni mieszkalnej, w domu czy pracy. Jednak wielu wykonawców na dzisiejszym rynku budowlanym wymaga wykonania profesjonalnego projektu technicznego, który jasno określa zakres prac. Wykonanie takiej dokumentacji jest już znaczniej bardziej kłopotliwe, dlatego podejmujemy się również takich projektów. Wszystko dlatego aby Wam pomóc.

Wizualizacje

Nasze biuro zajmuje się również wykonywaniem wizualizacji komputerowej. Jeśli więc potrzebujesz spojrzeć na swój pomysł przed realizacją, sprawdzić czy na pewno taka idea się sprawdzi, możemy wykonać model twojej wizji i wspólnymi siłami go zrealizować.

Projekty elewacji

Remontujesz budynek z zewnątrz, lub chcesz go odświeżyć? Oto nasza kolejna propozycja ofertowa. Kompleksowy projekt elewacji. System pracy jest taki sam jak przy projektach wnętrzarskich, wykonujemy koncepcje projektową w kilku wariantach, następnie modelujemy budynek w 3d oraz nanosimy wybrane materiały, sporządzamy projekt wykonawczy i czuwamy nad jego poprawną realizacją. Przy każdym projekcie pracujemy na realnych próbkach materiałowych, staramy się pozyskać dla klienta wszystkie potrzebne materiały tak aby mógł podjąć przemyślaną decyzję i cieszyć się piękna realizacją.

Projekty przestrzeni komercyjnych

W naszej ofercie znajdują się także projekty przestrzeni publicznych. Biura, kawiarnie, restauracje, sklepy itp. Więc jeśli potrzebujesz profesjonalnego projektu przestrzeni komercyjnej zapraszamy do współpracy.

Odbiory mieszkań

Kolejnym naszym elementem oferty jest odbiór mieszka, domów po ukończonym procesie budowy. Odbiór swojego M2 jest niezwykle ważnym punktem w procesie inwestycyjnym. To wtedy jest czas na wyszukanie błędów budowlanych, niezgodności z pierwotnym projektem czy fuszerki wykonawczej. Jest to przecież niezwykle ważne, gdyż zapłaciliście za wymarzone mieszkanie a nie cztery krzywe ściany i cieknący dach. Jesteśmy aby służyć Wam pomocą, sprawdzić zgodność z projektem, jakoś wykonanych wykończeń i wynegocjować ewentualne poprawki.

Konsultacje specjalistyczne

Jeśli jednak twoja wiedza wnętrzarska jest ciągle pielęgnowana, masz głowę pełną pomysłów, a wykonawstwem zajmiesz się sam czy z pomocą "szwagra",a potrzebujesz kilku niewielkich wskazówek to służymy pomocą, zadzwoń. Spotkamy się i przy pysznej filiżance kawy postaramy się Ci pomóc.

Klaudia Siudak

CEO Pracowni Architektonicznej bukaDesign

Kilka słów o mnie. Nazywam się Klaudia Siudak i jestem z wykształcenia i z zamiłowania projektantem wnętrz. Obecnie ukończyłam studia z dziedziny architektury krajobrazu. Ktoś kiedyś zapytał mnie czy moja praca jest wartościowa dla świata. Sądzę, że zdecydowanie TAK! Dobrze urządzona przestrzeń jest dla ludzi niezwykle istotnym elementem dnia codziennego, relacji rodzinnych, społecznych jak i kulturowych. Dla mnie samej design i możliwość tworzenia przestrzeni nas otaczającej jest pasją, która napędza moje życie.
CEO bukaDesign

Klaudia Siudak

Budujemy Trwałą Relację z Klientem

Opinie Naszych Klientów

Najbardziej wartościowa opinia to taka, którą można wystawić po pewnym czasie - od naszej przeprowadzki minął już prawie rok, a rozwiązania zaproponowane przez Klaudię nadal świetnie się sprawdzają i odznaczają się doskonałą ergonomią w trakcie codziennego korzystania. Słowem - tak uzdolniona osoba to perełka na rynku, a efekt jej projektu nie przestaje wywoływać efektu "wow" u kolejnych osób, które nas odwiedzają - polecamy !

Dagmara FigurskaKlientka
Nasze Główne Trzy Dziedziny

Zobacz Jak Możemy Ci Pomóc

Projektowanie
Wnętrz

Projektowanie wnętrz mieszkań to od lat nasza specjalizacja i pasja. Pomogliśmy wielu klientom spełnić ich marzenia, każdy z nich żyje lub pracuje w wygodnym miejscu zaprojektowanym wspólnymi siłami.

Wizualizacje
Mieszkań

Do projektowania ogrodów jak i wnętrz używamy specjalnego oprogramowania i ciężko wypracowanych umiejętności dzięki którym możemy wizualizować twój projekt tak, żeby przed podjęciem pracy mieć wgląd na to jak będzie wyglądał efekt końcowy projektu.

Projektowanie
Ogrodów

Pozwól nam zaprojektować twój ogród. Pomożemy ci dobrać rośliny, które będą świetnie dopasowane do warunków panujących w Polsce i twoich wymagań. Gwarantujemy, będzie zielono !
I jak?

Chcesz się dowiedzieć więcej o nas? Zadzwoń